Zasady użytkowania

Zasady użytkowania

Informacje zawarte na tym Blogu i towarzyszących jej materiałach służą jedynie celom informacyjnym. Nie gwarantuje się, że prezentowane informacje są bezbłędne i kompletne. Autor nie gwarantuje żadnych efektów i nie ma uprawnień do doradztwa biznesowego, inwestycyjnego ani psychologicznego.

Przedstawione rady nie są odpowiednie w każdej sytuacji. Czytelnik bierze pełną odpowiedzialność za działania podjęte w celu wprowadzenia w życie idei przedstawionych na tej stronie internetowej oraz w towarzyszących jej materiałach.

Autor nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek działania trzeciej strony, tj. przedsiębiorstw, stron internetowych i ludzi wspomnianych na tej stronie internetowej lub w towarzyszących jej materiałach.

Prawa autorskie

Żadna część tej strony internetowej i materiałów towarzyszących nie może być reprodukowana ani przekazywana w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego pisemnego zezwolenia autora. Cytowanie jest możliwe pod warunkiem wskazania autora.Tak też czynie cytując artykuły z innych źródeł , tego samego wymagaj od siebie.Należy rownież dodać iż :

Departament Kreatywności należy do Creative Commnos  International and Polska

Licencja w wersji 3.0


Wolno:

 • kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
 • tworzyć utwory zależne

Na następujących warunkach:

  • Uznanie autorstwa ? Utwór należy oznaczyć w sposób określony przez Twórcę lub Licencjodawcę

  Uznaj autorstwo utworu:

 • Co oznacza wymóg „uznania autorstwa utworu”?

  Strona, z której do nas trafiłeś zawierała zagnieżdżone metadane na temat warunków licencyjnych, łącznie z informacjami dotyczącymi określonych przez twórcę utworu sposobów uznania autorstwa utworu. Cytując utwór możesz wykorzystać poniższy kod HTML. Zawarte w nim metadane pozwolą innym użytkownikom również dotrzeć do oryginalnego utworu.

Ze świadomością, że:

 • Zrzeczenie ? Każdy z tych warunków może zostać uchylony, jeśli uzyska się zezwolenie właściciela praw autorskich.
 • Public Domain ? Jeżeli utwór lub jakiekolwiek jego elementy, zgodnie z prawem właściwym, należą do domeny publicznej, to licencja w żaden sposób nie wpływa na ten status prawny.
 • Inne prawa ? Licencja nie wpływa w żaden sposób na następujące prawa:
 • Uwaga ? W celu ponownego użycia utworu lub rozpowszechniania utworu należy wyjaśnić innym warunki licencji, na której udostępnia się utwór.

Komentarze

Pisząc komentarz:

1. Traktuj innych jak ludzi, nie obrażaj i nie wyśmiewaj. Bądź tak kulturalny jakbyś rozmawiał ze swoimi znajomymi twarzą w twarz. Po drugiej stronie monitora naprawdę znajduje się drugi człowiek ? taki sam, jakiego możesz codziennie minąć na ulicy.

2. Jeżeli chcesz krytykować, to nie krytykuj ludzi, ale ich poglądy. Jeżeli ktoś wyznaje poglądy niezgodne z Twoimi, nie znaczy, że jest głupi. Nie śmieć w komentarzach. Jeżeli nie umiesz krytykować konstruktywnie, to tego nie rób.

3. Nie pisz komentarza tylko po to, żeby zareklamować stronę. Oznaczam takie komentarze jako spam.

4. Jeżeli piszesz dłuższy komentarz, kopiuj go do schowka w czasie pisania. Dzięki temu nie utracisz go, jeżeli wystąpi jakiś błąd.

Naruszenie zasad = skasowanie komentarza. Traktuj ten blog jak dom znajomego ? przychodząc do domu znajomego nie atakujesz ani gospodarza ani jego gości. Nie rób tego również tutaj. Jeżeli nie umiesz się zachowywać, gospodarz ma pełne prawo wyrzucić Cię ze swojego domu.