Uwaga na oszustów Steam! Nie daj sie okraść z konta steam i skusić na darmowe gry!

W internecie oraz w dużej mierze na portalu You Tube , można znaleźć filmy opisy i materiały wszelakie zachęcające do podawania swoich danych do konta steam.

Pod żadnym pozorem tego nie rób! Mnóstwo złodziei czyha tylko na twoja naiwność pod pozorem darmowych gier kluczy oraz dodatków do gier dlc , super metod na hakowanie konta itd.

Są to zwykłe i wręcz prostackie metody na kradzież twojego konta steam.

Bardzo ciężko lub w dużej mierze w ogóle nie można odzyskać takiego skradzionego konta.

Konta takie są odsprzedawane po bardzo atrakcyjnych cenach na aukcjach allegro ebay itd. Powoduje to łańcuch oszustw bo to z kolej sprzedane konto zostaje po jakimś czasie zbanowane. Wiec oszukanych jest już dwóch .

Poniżej zamieszczę kilka przykładów jak to mnie więcej wygląda.

Schemat zawsze jest ten sam , podaj nam swoje konto my ci do tego konta zaktywujemy szereg gier (zazwyczaj same topowe tytuły) .
Adresy meilowe są tak naiwne że przechodzi ludzkie pojecie np steam@gmail.com lub steampowered@yahoo.com albo steamsupport@gmail.com itd żaden oryginalny suport nie ma kont na żadnym gmaili hotmeili czy yahoo kont do oryginalnego suportu platformy steampowered reprezentowanej przez firmę Valve.

Wszelkie reklamacje załatwiajcie zawsze logując się poprzez platforme steam , a nie podejrzane domeny.Proszę również do nas nie pisać (steam-polska.eu) w tej sprawie ponieważ nie jesteśmy polskim przedstawicielem tej platformy , prowadzimy tylko i wyłącznie sprzedaż ich produktów na zasadzie współpracy.

Należy też wystrzegać się domen typu: steampowered.tk tam tez często znajduje się idealna kopia platformy i proszą podanie konta i loginu steam w zamian za 3 darmowe gry itd.

Teraz pokaże wam kilka przykładowych filmów które zachęcają do wysyłania danych. Naiwność ludzka nie zna granic ehh

1.Metoda na plik ściagasz logujesz się wyłączasz antywirusa! (matko i corko!) i ściągasz juz darmowe gry hahaha jasne!

2. tu standardowa metoda daj nam swoje dane prześlemy ci klucze do gier , tak to ma sens:)

3.Pomysłowość ludzi nie zna granic , tym razem steam key generator HAHAHA

4 .Standardowe przekierowanie na fałszywa domene po CS1.6 i inne dodatki, z naciskiem na dodatki:) Po wyłączeniu blockerow antywirusów dostaniesz… niespodziankę:)

Podałem wam tylko kilka przykładów jak kradną konta i wasze dane , okradając was z waszych kont steam .

Często stracić można więcej nic tylko konto steam…

Szukacie darmowych gier? , wkrótce umieszczę tu cala listę :)
Tym czasem uważajcie i zastanowiwszy sie 45 razy czy naprawdę warto , bo zachłanny dwa razy traci , i tym jakże optymistycznym akcentem..pozdrawiam was serdecznie.

Artykuł sponsorowany:

www.Steam – Polska.eu

Bodeha