Samodyscyplina w 10 dni MASTER all in one (wszystkie odcinki)

Samodyscyplina w 10 dni

MASTER all in one (wszystkie odcinki)

Teraz masz niepowtarzalną okazję aby w ciągu 10ciu dni nabyć umiejętność samodyscypliny. Może nazwa sama w sobie Cię przeraża, odpycha i kojarzy się z jakąć musztrą czy przymusem, jednak zapewniam Cię, że to mylne skojarzenia.

Na tym kursie dowiesz się jak bez walki ze sobą, w końcu zaczać robić to, do czego do tej pory się nie mogłeś zabrać. Po tym kursie przrobionym od A do Z, wreszcie przestaniesz odkładać na później. Zrozumiesz dlaczego pomimo, że czegoś bardzo pragniesz, masz kłopot z osiągnięciem tego…

Chcesz schudnąć?

Chcesz wiecej zarabiać?

Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Chcesz skończyć z nałogami?

Chcesz być szcześliwym?

Teraz to możliwe z moją pomocą, radą i wskazówkami jakie Ci pokazuję w tym kursie.

Po zakończeniu całego cyklu doszłam do wniosku, że nazwa „Samodyscyplina” jest myląca i powinna brzmieć „Szczęśliwy Zwycięzca – niezbędnik każdego człowieka”

Ponieważ ten kurs zawiera informacje, które sa pierwszym krokiem ku zwyciestwu, ku szczęściu. Chcesz więcej zarabiać, chcesz być szczęśliwy, chcesz być wolny? 

Każda podróż zaczyna się od nas samych… więc aby osiągnąć sukces, najpierw zacznij od uporządkowania siebie samego. Dowiedz się jakie mechanizmy decydują o tym,że Ci się chce lub nie chce… Poznaj ten sekret i zacznij zarzadzać sobą, w taki sposób, aby bez walki i frustracji osiągnąć to wszystko oczym dotąd marzyłeś.

Tak, to wszystko jest na wyciagnięcie ręki tutaj…

 

W pierwszym odcinku poznajemy Mr.Hyde’a. To bardzo ciekawy element Twojego umysłu, odpowiedzialny między innymi za to że Ci się nie chce… Dowiesz się jak postępować z tym jegomościem, aby się nie pokaleczyć a jednocześnie uzyskać od niego to co chcemy…

 

W odcinku drugim poznajesz strukturę umysłu i wagę pozytywnego dialogu wewnętrznego. Dowiesz się też jak masz zostać dyrygentem swojego umysłu i jak zarzadzać wszystkimi jego elementami.

 

W odcinku trzecim poznasz pierwszy w pięciu lęków – Lęk przed porażką. Nasze podświadome lęki są naszymi najgorszymi wrogami i największymi hamulcami sukcesu. Od tego jak bardzo zminimalizujesz ich wpływ na Twoją podświadomość zależą efekty dalszych naszych działań.

 

W odcinku czwartym poznasz drugi w pięciu lęków – Lęk przed sukcesem. Nasze podświadome lęki są naszymi najgorszymi wrogami i największymi hamulcami sukcesu. Od tego jak bardzo zminimalizujesz ich wpływ na Twoją podświadomość zależą efekty dalszych naszych działań.

W odcinku piątym poznasz trzeci w pięciu lęków – Lęk przed odrzuceniem. Nasze podświadome lęki są naszymi najgorszymi wrogami i największymi hamulcami sukcesu. Od tego jak bardzo zminimalizujesz ich wpływ na Twoją podświadomość zależą efekty dalszych naszych działań.

 

W odcinku szóstym poznasz czwarty w pięciu lęków – Lęk przed przeciętnością. Nasze podświadome lęki są naszymi najgorszymi wrogami i największymi hamulcami sukcesu. Od tego jak bardzo zminimalizujesz ich wpływ na Twoją podświadomość zależą efekty dalszych naszych działań.

 

 

W odcinku siódmym poznasz piąty w pięciu lęków – Lęk przed ryzykiem. Nasze podświadome lęki są naszymi najgorszymi wrogami i największymi hamulcami sukcesu. Od tego jak bardzo zminimalizujesz ich wpływ na Twoją podświadomość zależą efekty dalszych naszych działań.

 

Odcinek ósmy to moment, w którym dostajesz ode mnie do ręki pierwsze potężne narzędzie do zarządzania swoją podświadomością – Wizualizację…

 

Odcinek dziewiąty – dowiesz się jak używać drugiego potężnego narzędzia do zarządzania swoją podświadomością, jest nim system nagród.

 

W odcinku dziesiątym oddam Ci w ręce narzędzie numer trzy, czyli Witamyśl :)

 

Odcinek jedenasty i kolejne narzędzie aby skutecznie zarządzać sobą – Techniki relaksacyjne. Dowiesz się również ilu potrzeba terapeutów aby zmienić zarówkę, będzie o zarządzaniu zmianą.

 

Odcinek dwunasty to ostatnie poteżne narzędzie jakie od emnie otrzymasz – Arkusze Celów wraz z praktycznymi poradami.

 

Wielka Synergia to ostatnia część kursu, która podsumowuje i spina wszystkie poprzednie części.

 

Życzę Ci powodzenia we wprowadzaniu zawartej w tym kursie wiedzy w Twoje życie. Nawet największa wiedza bez praktyki jest niczym.

powodzenia i pomyślności

Anna Maria Dębniak

 

Wartość realna kursu i zawartej w nim wiedzy to

1000 zł, cena regularna, za którą udostępniam ją

osobom chcącym coś osiągnąć w życiu to 340 zł

dzisiaj specjalna promocja dla osób biorących

udział w wykładach z cyklu Kuźnia Lidera…

   tylko 170.00 złotych

13 odcinków Samodyscyplina w 10 dni

 

 

 

„Chcesz zmienić świat na lepsze, zacznij zmiany od siebie” Mahatma Ghandi

Psychologia to moja wielka pasja obok web designu, medycyny, architektury i astronomii. Moja przygoda z psychologią zaczęła się w roku 2001, kiedy zostałam rzucona na głębokie wody marketingu bezpośredniego. Wtedy to zrozumiałam, dlaczego ludzie podejmują takie a nie inne decyzje biznesowe. Dzisiaj wiem, że aby budować trwałe relacje zarówno w związkach jak i w biznesach, należy poznać psychologię biznesu, na którą składa się kilka czynników, min. psychologia relacji międzyludzkich, zachowań społecznych, neuropsychologia i wiele innych. Szeroko znane NLP czy też metody perswazji to tylko mały wycinek wiedzy, jaką musi posiąść wytrawny i skuteczny biznesmen czy też osoba, która chce żyć w harmonijnym związku, ponieważ nasze związki partnerskie z najbliższymi są w pewnym sensie związkami biznesowymi i działają tu te same mechanizmy. Jeśli więc zależy Ci na sukcesie osobistym, czy to na skalę relacji z najbliższymi, czy to na skalę kariery w życiu zawodowym, docenisz moje wykłady… :) Dzisiaj przedstawiam Ci projekt rozwoju osobistego pod nazwą „Samodyscyplina w 10dni”, ponieważ wiem że każdy sukces zaczyna się od człowieka i tego co ma w swojej głowie. Następnym krokiem w drodze do sukcesu po tym jak uzdrowisz swoje relacje z własną podświadomością, będzie cykl szkoleń traktujących o relacjach z drugim człowiekiem pod nazwą „psychologia biznesu, twórcze relacje z innymi”. Start projektu zaplanowany jest na przełom marca i kwietnia 2011 roku, bądź na bieżąco. (więcej informacji na moim blogu)

 

   tylko dla kursantów Kuźni Lidera

170.00 złotych

13 odcinków Samodyscyplina w 10 dni

 

 

tylko 170.00 złotych

 

tak, chcę zmienić na lepsze swoje życie w 10 dni, zamawiam pełen kurs Samodyscyplina w 10 dni. ?

przejdź dalej

 

Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości zobacz jak ten kurs odmienił na lepsze życie innych…

Beata Górecka: Pracując z klientkami , które odchudzam, bardzo brakowało mi skutecznej metody wpływania na ich poziom motywacji, na zmiany które nie tylko musza dokonac w sferze zywienia ale i w ogóle nastawienia do życia by efekt, który osiągają był trwały. Teraz nie mam tego problemu polecam warsztaty Ani i wiem że klinetki sa bardzo zadowolone. Bardzo podoba mi sie że rozkłada naszą podświadomość, nasze pdczuwanie rzeczywistości na czynniki pierwsze i daje praktyczne rozwiązania by każdy mogł sie poczuc panem własnego życia a przede wszystkim poczuć pełne zadowolenie czyli poprostu szczęście. Dziekuje Aniu
Dziękuję Aniu.pozdrawiam, Beata Górecka www.bealinea.pl

Odkąd zacząłem uczestniczyć w szkoleniach Ani naniosłem kilka poprawek do swojego codziinego życia… ta po prostu trochę więcej odpoczywam mniej pracocholizmu :) pozdrawiam, Tomek Urban www.tomekurban.pl

Dotychczas uczestniczyłem we wszystkich szkoleniach Ani z zakresu Samodyscypliny. Zazwyczaj wydawało mi się że jestem zdyscyplinowanym człowiekiem, jednak tematy jakie Ania poruszały pokazały mi w jaki sposób mogę być lepszy. Muszę przyznać że wniosły do mojego życia dodatkowe wartości. To co mi się bardzo podobało to niezwykły profesjonalizm Ani – świetne przygotowanie, świetne prezetnacje, genialne i bardzo trafne odpowiedzi na pytania. Mogę bez problemu polecić każdemu jej szkolenia.pozdrawiam, Marcin Godlewski www.marcingodlewski.pl

W moim życiu ważne jest 17 zasad sukcesu, które wyznaję. Wykłady Ani są dopełnieniem i niezbędnym narzędziem aby bez trudu posiąść tajemnicę sukcesu, która tkwi w każdym z nas, a te kursy to istny katalizator dla umysłu. Chcesz zmienić swoje życie? Zacznij od tego kursu samodyscypliny :)polecam wszystkim

Marek Deja MarekDeja.pl

<—Kliknij i przekonaj sie sam

Samodyscyplina w 10 dni – MASTER al in one