Pozycjonowanie jako skuteczny sposób na reklamę internetową

Czy zastanawiałeś się jaki skuteczny sposób reklamy w internecie wybrać? Adwords, banery reklamowe czy pozycjonowanie SEO jako reklama internetowa.
Reklama internetowa bez wątpienia jest bardzo  skutecznym i w miarę  tanim elementem promocji. Pozycjonowanie stron www oraz seo copywriting stał się ostatnimi czasy bardzo popularny.

Reklama w internecie jest dużo tańsza od reklamy w mass mediach takich jak telewizja, radio, czy prasa. Zdecydowanie nie każdy rodzaj reklamy w internecie jest korzystny dla każdego. Jaki zatem sposób na reklamę w internecie wybrać?

pozycjonowanie stron www warszawa

pozycjonowanie stron

Wiele serwisow społecznościowych, portale internetowe i inne strony kuszą ofertą reklamy w postaci wyświetlającego się bannera np flash, reklamy kontekstowej adsense czy usług wysyłania maili sprzedażowych. Czy jednak warto z takich usług korzystać? Odpowiedzmy sobie na pytania:

1) Czy przeglądasz maile z reklamą?

2) Czy klikasz bannery z reklamowe?

3) Czy denerwują Cię wyskakujące okienka popup z reklamami?

Zatem jeśli nie bannery i maile to jaka mamy alternatywę na skuteczne działania reklamowe?

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH!

Według mnie pozycjonowanie stron www jest jedynym skutecznym i uczciwym sposobem reklamy. Pozycjonowanie tylko pomaga internaucie odnaleźć poszukiwaną przez niego informacje, a nie natarczywie zmusza go do kliknięcia jakiegoś obrazka. Mało tego pozycjonowanie jeszcze jest stosunkowo niedrogą usługą, także warto juz dziś rozważyć inwestycje  w takie działania, bo już wkrótce, kiedy firmy zorientują się ilu klientów może dać im internet i zaczną swoje serwisy internetowe pozycjonować, okaże się, że SEO będzie usługą tylko dla zamożnych. Miejsc w czołówce wyszukiwarki jest nie wiele… top 10 to raptem 10 pozycji na stronie frontowej google

Wdrapanie sie na top 10 staje się co raz trudniejsze, a koszta pozycjonowanie będą co raz droższe. W końcu google traci masę pieniędzy jeśli nie korzystamy z systemów adwords

SEO to nie tylko ranking wyszukiwarek. To przede wszystkim wasze nie zoptymalizowane serwisy www. Dlatego wraz z rozwojem pozycjonowania rozwijają się również usługi: optymalizacja, audyt stron i seo copywriting, dzięki którym treści na stronie są optymalizowane pod wyszukiwarki z zachowaniem oczywiście sensu treści pod katem oferty dla klienta.

Reasumując –  kluczem do sukcesu będzie wysokiej jakości usługa pozycjonowania po przez optymalizacje i  audyt strony, dobrej jakości zoptymalizowane pod kątem slów kluczowych teksty copywriterskie i działania długoterminowe budujące silny wizerunek firmy w internecie.

 

zapraszamy departament.org

 

Bogdan Markowicz