Poznaj te 5 sekretów budowania dochodowych e-biznesów za 1000 zł (lub mniej) bez wsparcia medialnego…

Oto prawdziwa historia sukcesu, który narodził się dzięki szczęściu, mądrym decyzjom i zastosowaniu najlepszych technik marketingowych (dowiesz się o nich w tym raporcie):

Wiele lat temu, jako młody licealista, surfując w szkole po sieci, trafiłem na amerykańską stronę, na której znalazłem coś, co wkrótce miało zmienić i zdefiniować jego przyszłość.

W 2000 roku, mając w domu modemowe łącze do Internetu, zbudowałem swoją pierwszą poważną stronę, która na szczęście posiadała coś, co zagwarantowało mi później sukces.

Przez kolejne 2 lata – cały czas ucząc się w liceum – rozwijałem swój serwis.

Pod koniec 2002 roku, będąc studentem pierwszego roku, podjąłem decyzję o założeniu własnej firmy. Wcześniej bowiem zrobiłem badanie, które upewniło mnie, że firma będzie zarabiać.

Mimo braku kapitału, od pierwszego miesiąca istnienia, firma zarabiała. Przez kolejne lata moja firma rosła w tempie 100% rocznie dając mi pełną niezależność finansową, którą wykorzystałem wkrótce na założenie rodziny.

Dzisiaj mam 6 pracowników, wiele dużych projektów i tysiące klientów.

Dzisiaj piszę do Ciebie ten list, aby zdradzić Ci, co znalazłem na amerykańskiej stronie, co zagwarantowało mi sukces i jakie badanie zapewniło powodzenie mojej firmie mimo braku doświadczenia i pieniędzy na inwestycję…
Piotr Majewski,
redaktor CzasNaE-Biznes
właściciel kilkudziesięciu różnych serwisów

e-biznes

Pomyśl tylko.

Czy też chciałbyś stworzyć, nie posiadając pieniędzy lub posiadając ich niewiele, e-biznes, ktory bedzie tak przełomowy jak Google czy Nasza-klasa, który będzie się sam rozwijał i promował, a klienci będa chętnie kupowali?

Każdy z nas marzy o takim biznesie. Ja też miałem takie marzenia i cały czas je mam. Mówiłem sobie:

Jeśli tylko wpadnę na ten właściwy pomysł na biznes i z nim wystartuję, to wszystko pójdzie gładko, klienci będą sami kupowali i stanę się sławny jak Popowicz i twórcy Naszej-klasy.

Być może Tobie też zdarzyło się, że wpadłeś na pomysł na biznes, który wydawał Ci się doskonały. Twoi znajomi zapytani co o nim myślą byli zachwyceni albo przynajmniej im się podobał. Następnie próbowałeś go wdrożyć w życie. Może zrobiłeś stronę www, może zacząłeś tworzyć produkt i gdy coraz bliżej byłeś startu, coraz trudniej Ci szło. A gdy w końcu pokazałeś swój produkt albo swoją stronę www światu… nic się nie stało. Nikt się nie zainteresował. Biznes nie wypalił.

Są 2 prawdy o e-biznesie, które ponad wszelką wątpliwość poznałem przez 9 lat działania w Internecie:

 1. Wszystkie sławne duże e-biznesy dostały w którymś momencie poważne wsparcie od inwestorów (Google, Skype), albo od mediów (Nasza-Klasa)
 2. Większość małych e-biznesów zderza się ze smutną rzeczywistością: Świat nie reaguje na genialne rzeczy, które robią. Klienci się nie pojawiają i wszystko idzie baaaaaaardzo powoli.

Większość małych e-biznesów rozwija się bardzo powoli. Są jednak takie, jak mój, które rosną na początku w tempie 100% rocznie dając swoim właścicielom pieniądze, o których wcześniej nie marzyli. Właścicieli tych małych e-biznesów, które odnoszą sukces, łączy kilka sekretów, które pojawiły się w mojej historii.

Oto Sekrety e-biznesmenów, którzy bez pieniędzy i wsparcia mediów tworzą bardzo dochodowe, rozwijające się e-biznesy:

Nowy Raport:
Dowiedz się, jak stworzyć mały, dochodowy i dynamicznie rozwijający się e-biznes za 1000 zł (lub mniej) bez wsparcia medialnego

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: Poznaj sekret budowanie dochodowych e-biznesów za grosze

Drogi (Przyszły) E-Biznesmenie,

Jeśli myślisz, że dochodowy e-biznes można zbudować tylko mając do dyspozycji dziesiątki albo chociaż tysiące złotych i wsparcie medialne, jesteś w błędzie. Oto Sekrety budowania dochodowych e-biznesów za grosze:

SEKRET #1: Dostęp do praktycznej wiedzy nt. e-marketingu i e-biznesu

Zanim wysłałem pierwszy biuletyn, przez 2 lata czytałem CODZIENNIE, jadąc autobusem do liceum zadrukowane maczkiem strony z amerykańskimi biuletynami. Nie przestałem czytać, gdy swój e-biznes rozpocząłem. Cały czas dzieliłem się swoją wiedzą – po jej przetestowaniu na polskim rynku – z moimi czytelnikami tworząc w rezultacie bazę wiedzy obejmującą kilkanaście tysięcy stron A4 wiedzy o e-biznesie i e-marketingu.

Dzisiaj nie czytam już darmowych biuletynów. Nie mam na to czasu. Dzisiaj kupuję programy szkoleniowe za 1000-2000 dolarów za sztukę od takich geniuszy marketingu, jak Jeff Walker, Eben Pagan, Frank Kern, Ryan Deiss itd. Jeden taki program pozwolił mi zarobić w ciągu pół roku 250 tysięcy złotych mimo iż przerobiłem 2 z 6 modułów!

Moja firma się nadal rozwija, ponieważ ciągle zdobywam wiedzę. Nieustająca edukacja to PIERWSZY SEKRET. Cały czas przekazuję ją też moim czytelnikom po przetestowaniu jej w Polsce lub przynajmniej przełożeniu na polskie realia.

SEKRET #2: Budowanie listy i bezpłatne lub bardzo tanie metody promocji

Przez wszystkie lata działalności praktycznie nie reklamowałem się za pieniądze. Zamiast wydawać pieniądze na reklamę, wydawałem je na wiedzę nt. darmowej promocji w Internecie. Od Amerykanów nauczyłem się też, że NAJWAŻNIEJSZE w biznesie jest budowanie listy adresowej. Dlatego na mojej pierwszej, amatorskiej stronie umieściłem od razu możliwość zapisania się na moją listę.

W ten sposób zbudowałem serwisy z rosnącą stale oglądalnością i samoistnie rosnącą, bazę adresową z 60 000 czytelników, która generuje rocznie pół miliona złotych dochodu.

Jeśli skupisz się na prostych metodach promocji i budowaniu swojej listy adresowej, nie będziesz potrzebował gotówki na reklamę. Internet to potężne medium z nieograniczonym potencjałem promocyjnym, który każdy może wykorzystać, jeśli poświęci tylko czas i będzie miał odpowiednią wiedzę.

SEKRET #3: Proste, ale wszystko mówiące badania marketingowe

Gdy byłem na studiach wszyscy oblewali statystykę. Ja nie. Ja będąc zafascynowany liczbami, zanim stworzyłem firmę i zanim wprowadziłem opłaty do serwisu, który przez 2 lata był darmowy, przeprowadziłem badanie. Badanie to powiedziało mi za ile mam sprzedawać dostęp do mojego serwisu i że są na to chętni. Dzięki temu badaniu od pierwszego miesiąca moja firma zarabiała, a jej obroty rosły w tempie 100% rocznie.

Od Amerykanów nauczyłem się też, że jeśli prowadzisz mały e-biznes w oparciu o własne poglądy a nie badania marketingowe, poniesiesz klęskę.

Dzisiaj są darmowe i bardzo tanie narzędzia, które (mając odpowiednią wiedzę) nawet największy laik może wykorzystać do przeprowadzenia badania, które powie mu prawdę o jego pomyśle na e-biznes lub pomyśle na nowy produkt.

Jeśli sądzisz, że robię dzisiaj badania, które wymagają ode mnie obliczeń statystycznych, to jesteś w błędzie. Od tamtego razu w 2002 roku ani razu nie obliczałem sam wskaźników statystycznych. Są na rynku darmowe programy, które robią to za mnie.

Czy wiedziałeś, że Google ma narzędzia, które powiedzą Ci dzisiaj, od razu, czy jest zapotrzebowanie na Twój pomysł, jak duże jest to zapotrzebowanie, czy ludzie zarabiają w tym temacie pieniądze, czy jest to rynek rosnący i pomoże Ci zmierzyć, które podejście, która oferta jest skuteczniejsza?

SEKRET #4: Możliwość wymiany doświadczeń z innymi e-biznesmenami

Przeczytałem kiedyś, że biznesu nie robi się z klientami, ale z partnerami. Najwięksi geniusze biznesu, jak Ford, otaczali się genialnymi ludźmi – często mądrzejszymi niż oni sami, aby budować wielkie biznesy. Oni wiedzieli, że bez wsparcia doświadczonych doradców nie da się robić biznesu.

Jedną z najmądrzejszy rzeczy, jaką zrobiłem w swojej karierze było stworzenie zamkniętego forum, na którym razem z innymi e-biznesmenami wymienialiśmy się swoimi doświadczeniami nt. e-biznesu.

Wymiana doświadczeń z innymi właścicielami e-biznesów jest bezcenna i nie da się jej zastąpić niczym innym. Nie pomoże Ci przeczytanie nawet wszystkich mądrych książek na dany temat. Sama wiedza nigdy nie da Ci pełnego obrazu, jeśli nie porozmawiasz z ludzmi z Twojej branży, potencjalnymi klientami i ludźmi stojącymi z boku, ale z ciekawymi spostrzeżeniami.

SEKRET #5: 1000 zł

Na swój e-biznes wydałem mniej niż 2000 zł na różne opłaty admnistracyjne, proste konto www i domenę. Ale wtedy nie było obniżonego ZUSu przez 2 lata prowadzenia działalności. Nie było wparcia z Urzędów Pracy, nie było postych i przy tym darmowych lub przynajmniej bardzo tanich systemów do tworzenia stron www i e-mail marketingu. Nie można było kupić konta www i domeny za grosze w pierwszym roku.

Dzisiaj może kupić domenę za darmo lub za kilka złotych za pierwszy rok, założyć serwis www w kilka minut i nie płacić za niego w pierwszym roku, stworzyć własną listę adresową za darmo.

Jeśli tylko wiesz które narzędzia i jak je wykorzystać (wiedza!), możesz zbudować dochodowy e-biznes poświęcając niemal wyłącznie swój czas.

Zdecydowania większość nowych e-biznesów upada, ponieważ ich właściciele robią biznes po omacku!

Badania prowadzone w Polsce nad upadającymi biznesami pokazują, że ich właściciele nie dbają o płynność, zbyt wiele inwestują, nie dbają o własną edukację i podejmują krytyczne decyzje opierając się na własnych i ew. znajomych przekonaniach zamiast na badaniach i doświadczeniach innych przedsiębiorców.

Zastanów się. Czy warto jest robić e-biznes bez odpowiedniego wsparcia, gdy czasami zmiana jednego zdania na stronie www potrafi zwiększyć skuteczność sprzedaży o 100%? Powiem więcej. Czasami usunięcie JEDNEGO SŁOWA może zwiększyć skuteczność strony o 30%!

Jeśli nie jesteś fanatycznym testerem i nie masz wparcia specjalistów od użyteczności stron www i marketingu mogę z całą pewnością stwierdzić, że niewielkie modyfikacje Twojej strony www, Twojego produktu (choćby samej nazwy) i Twojego pomysłu na e-biznes (np. jego grupy docelowej) mogą skończyć się 2krotnie wyższym dochodem na koniec roku.

Wiesz jakie to modyfikacje? Ja wiem i chcę Ci tę wiedzę, oraz wiedzę na setki innych równie ważnych kwestii przekazywać każdego miesiąca rozwoju Twojego e-biznesu.

Drobna inwestycja, która rozwiąże Twoje problemy i pomoże Ci zbudować dochodowy e-biznes…

Zastanów się jak bardzo zwróciłaby Ci się drobna inwestycja, która da Ci dostęp każdego do:

1: Narzędzia

Dam Ci dostęp do narzędzi niezbędnych aby odnieść sukces w e-biznesie:

impleSITE KONTO WWW (3GB pojemności) z CMS na rok. Nasz system impleSITE.pl pozwoli Ci stworzyć dowolnie prostą lub skomplikowaną stronę www w jednym z kilkudziesięciu gotowych szablonów graficznych lub we własnym szablonie. Sam korzystam z tego systemu.

Wartość rynkowa: 197 zł

impleBOT SYSTEM E-MAILINGOWY + WIELOKROTNY AUTORESPONDER na rok. Nasz system impleBOT.pl jest najpopularniejszym systemem e-mail marketingowym w Polsce z ponad 30 tysiącami użytkowników. Pozwoli Ci on zbudować listę adresową i wysyłać do niej profesjonalne mailingi. Sam korzystam z tego systemu.

Wartość rynkowa: 127 zł

impleBOT 5 GB TRANSFERU DO KONTA impleBOT. Otrzymasz na Twoje konto transfer, który umożliwi Ci na wysłanie ok. 500 tysięcy e-maili o wadze 10 KB – zwykle e-maile mają mniejszą wagę.

Wartość rynkowa: 105 zł

2: Praktyczna wiedza

Mam dla Ciebie BIBLIOTEKĘ wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia e-biznesu, taniej i skutecznej promocji i reklamy, metod prowadzenia badań marketingowych z przykładami i inne zagadnienia emarketingu.

Text Baza kilkuset praktycznych artykulów nt. e-biznesu i e-marketingu. Przez lata publikowania CzasNaE-Biznes napisałem setki stron artykułów. Z połowy tych artykułów napisałem w 2007 r temu bestseller „Czas na e-biznes” wydany przez księgarnię Helion. Dam Ci dostęp do wszystkich archiwalnych (co jakiś czas aktualizujemy je, aby były nadal przydatne) i nowych artykułów.

Wartość rynkowa: 497 zł

Video Wykład audio. Każdego miesiąca opublikuję trwający 1 do 2 godzin wykład audio lub video nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Podczas wykładu omówię najskuteczniejsze i często nigdy wcześniej nie omawiane w Polsce techniki wspomagające różnego rodzaju e-biznesu: od sklepów internetowych, po usługi, sprzedaż wiedzy, na drogich ofertach B2B kończąc. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk ten wykład.

Wartość rynkowa: 497 zł

Audio Pytania i odpowiedzi. Każdy z Abonentów (Ty też) może zadawać mi pytania, na które odpowiadam w postaci mini-artykułów – średnio 1 dziennie. Będziesz mógł zadać mi swoje pytanie – im konkretniejsze, tym lepiej. To jak prywatna konsultacja ze mną, tylko że nic za nią nie płacisz.

Wartość rynkowa: 50-200 zł za pytanie

3: Forum dyskusyjne

Dam Ci możliwość udziału w dyskusjach z innymi początkującymi i doświadczonymi e-biznesmenami na zamkniętym, moderowanym forum o e-biznesie i emarketingu.

Text Rok dostępu do Polskiego Forum E-Biznesu Merytorium.pl z rosnącą listą 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość – dzięki swojemu wysokiemu poziomowi – jest nadal bardzo aktualna i wartościowa.

Merytorium.pl od samego początku było społecznością zamkniętą (potem nawet płatną) i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi.

Wartość rynkowa: 297 zł

Zróbmy małe podsumowanie:

Otrzymasz narzędzia, wiedzę i wsparcie, które normalnie sprzedaję za 1720 zł (nie licząc pytań i odpowiedzi!)

To jest wartość rynkowa, jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że każdego miesiąca GWARANTUJĘ, że otrzymasz NAJMNIEJ jedną poradę, która pozwoli Ci zwiększyć roczne dochody Twojego małego e-biznesu o NAJMNIEJ 20%, to WARTOŚĆ RZECZYWISTA dostępu do tych treści, narzędzi i ludzi wynosi przynajmniej 1/5 Twoich rocznych dochodów.

A jeśli nie masz jeszcze żadnych dochodów? No to już wiesz, dlaczego tak jest i jak to zmienić:

Jest jeszcze coś…

Gdy dołączysz do grona CzasNaE-Biznes nauczysz się:

 1. Skąd wziąć pomysł na e-biznes z gwarancją zainteresowania ze strony klientów?
 2. Jak zweryfikować i wzmocnić szansę na sukces Twojego pomysłu na e-biznes?
 3. Jak przygotować strategię e-biznesu bez pisania wielostronnicowych biznes planów?
 4. Jak prosto i szybko przeprowadzić badania marketingowe, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, zanim?
 5. Jak robić e-biznes tak, aby nie upadł w ciągu pierwszych 5 lat?
 6. Jak promować się w Internecie nie mając nawet złotówki na reklamę ze skutecznością często znacznie przekraczającą skuteczność typowych reklam?
 7. Jak pozycjonować swoją stronę www w wyszukiwarkach aby utrzymywała się na wysokich pozycjach przez lata?
 8. Jak i gdzie reklamować się z zyskiem i minimalnym ryzykiem straty?
 9. Jak za darmo testować Twoje strony www i reklamy, aby za darmo zwiększyć ich skuteczność i roczne dochody?
 10. Jak budować i zarządzać listą adresową, która zapewni Ci stały dochód gotówki nawet, jeśli nie będziesz miał pieniędzy na reklamę i czasu na promocję?
 11. Jak pisać e-mailingi, oferty na stronę www, reklamy i oferty współpracy, aby klienci i partnerzy nie mogli się nim oprzeć?
 12. Jak przygotowywać i prowadzić akcje promocyjne, które w krótkim czasie przyniosą Ci nawet wielokrotność miesięcznych dochodów?
 13. Jak budować strony www, które są skuteczne, zachęcające i użyteczne dla Internautów?
 14. Jak budować strony www, które skłaniają do częstych powrotów?
 15. Jak zwiększyć sprzedaż i wartość zakupów w sklepach internetowych oraz na aukcjach internetowych?
 16. Jak za grosze zbudować markę, która będzie przyciągała klientów, jak magnes?
 17. I wiele wiele innych rzeczy…

Ponadto:

 1. Otrzymasz lub przynajmniej poznasz najlepsze narzędzia dla e-biznesu, których osobiście używam w swoich e-biznesach.
 2. Będziesz miał dostęp do praktyków e-biznesu, którzy pomogą Ci podjąć trudne decyzje, wskażą błędy i właściwą drogą a być może staną się Twoimi partnerami w biznesie.

Podsumowując, dzięki CzasNaE-Biznes:

 1. Poznasz i otrzymasz sprawdzone na polskim rynku narzędzia wykorzystywane przez najskuteczniejszych e-biznesmenów.
 2. Otrzymasz wiedzę niedostępną nigdzie indziej w Polsce, ponieważ łączy ona bardzo drogie kursy z USA z doświadczeniem we wdrażaniu tej wiedzy w Polsce, na polskim rynku i z polskimi klientami.
 3. Znajdziesz się w klubie świadomych i pomocnych przedsiębiorców, którzy też mają swoje e-biznesy i których wiedza jest bezcenna.

Całą tą praktyczną i gotową do natychmiastowego użycia wiedzę, kontakty i narzędzia otrzymują Abonenci:

CzasNaE-Biznes


Ty też możesz do nas dołączyć… jeśli tyko znajdujesz u siebie 2 poniższe cechy:

 1. Prawdziwa, szczera chęć stworzenia e-biznesu i uzyskania pełnej, prawdziwej i trwałem niezależności finansowej.
 2. Wiara, że trwałego biznesu nie buduje się jednym dobrym pomysłem, ale ciągłymi ulepszeniami, które możliwe są dzięki praktycznej, sprawdzonej wiedzy opartej na cudzych doświadczeniach i błędach.

Zostań Abonentem CzasNaE-Biznes dzisiaj. Zamów dostęp:

Do zobaczenia w środku i usłyszenia na naszym forum,
Piotr Majewski
autor bestsellera ?Czas na e-biznes?
właściciel zbyt wielu e-biznesów, aby je wymieniać

P.S. Być może obawiasz się, że wydane na Twój e-biznes pieniądze i poświęcony czas zostaną stracone. Być może kalkulujesz, że biznes, który właśnie robisz może nie wypalić, więc zamiast porządnie do niego przysiąść z odpowiednią wiedzą i technikami chwytasz się wielu czasami bardzo różnych pomysłów na raz. Być może nie chcesz się przyznać do myśli, że to, co robisz może nie mieć sensu i być skazanym na porażkę.

Jeśli takie myśli chodzą Ci po głowie… nie jesteś sam. Znam to. Przeszedłem przez to i potrafię sprawdzić i z ogromną pewnością odpowiedzieć sobie na takie pytania i wątpliwości. Podzielę się z Tobą moimi wszystkimi doświadczeniami – nie rób e-biznesu sam, na czuja.

P.P.S. Nie będę Cię prosił, abyś mi zaufał na słowo. Nie ma takiej potrzeby, ponieważ moja pewność w wartość tej wiedzy i pomocy pozwala dać Tobie 21 DNIOWĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

GWARANCJA:

Jeśli w ciągu 30 dni trwania Twojego abonamentu uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza i pomoc nie spełnia Twoich oczekiwań, daj mi znać, a zwrócę Ci pieniądze za ostatni opłacony abonament.

Piotr Majewski

Do Ciebie należy teraz podjęcie jednej prostej decyzji:


Składam zamówienie

Opinie znanych osób z branży o CzasNaE-Biznes:

… nareszcie ktoś w Polsce w profesjonalny sposób porusza zagadnienia e-marketingu i copywritingu.”

Magdalena Sukniewicz
dyrektor ds. promocji wydawnictwa „Wiedza i Praktyka

Mateusz ChłodnickiProjekt ZłoteMysli.pl nigdy by nie powstał w takiej formie, w jakiej powstał, gdyby nie CNEB.PL i znajdująca się tutaj wiedza oraz dyskusje.

Mateusz Chłodnicki, ZloteMysli.pl, Nexto.pl

Czegoś tak profesjonalnego dawno nie widziałam. Tyle drobnych detali wspaniale dopracowanych. Nawet na stronach amerykańskich nie widzę takiego stopnia profesjonalizmu.

Wanda Loskot, znana specjalistka ds. marketingu
SukcesTwojejFirmy.com

Andrzej Batko … zmiotło mnie z nóg Uśmiech Przykuło mnie do ekranu i z trudem się oderwałem.

Andrzej Batko,
trener NLP, autor książki „Sztuka Perswazji”, NLP.pl

Jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich artykułów, (…) muszę przyznać, że zmieniły one mój sposób patrzenia na marketing internetowy. (…) [cneb.pl] to ogromna kopalnia wiedzy, bez której ciężko byłoby się obejść.

Łukasz Głuszcz,
Marketing Specialist w Synerway.pl

Piotr Łabuz Wczoraj policzyłem jak zwróciła mi się inwestycja w CNEB i wiecie co? Zwróciła mi się dokładnie 347- krotnie! TAK! Tyle zarobiłem (pośrednio i bezpośrednio) dodatkowej kasy dzięki paru rzeczom, które przeczytałem na CNEB i forum CNEB.

Piotr Łabuz
trener NLP, Yanscron.pl

Składam zamówienie

Do zobaczenia w środku i usłyszenia na naszym forum.

Pozdrawiam Bogdan Markowicz