PhoneBOX Sklep i Serwis GSM Warszawa czyli nie polecam

Hej.

 

Nie jestem zbyt zadowolony że po raz kolejny pisze niepochlebną opinie na temat firmy (tym razem z Warszawy.) Nie żebym był jakimś typem człowieka który skupia sie tylko na czyichś błędach, ot po prostu wole ludzi przestrzegać przed brakiem kompetencji firm czy usługodawców. Zakładam dość naiwnie dobre intencje ludzi natomiast z tymi intencjami rożnie bywa.

 

Krotka historia.

 

Kupiłem we wrześniu br. smartfon  Overmax Vertis 5,5 calowy taki holenderski naleśnik montowany oczywiście w chinach, jak prawie wszystko.  Aparat sprawował sie bez żadnych zarzutów i z jego funkcjonalności oraz obsługi byłem bardzo zadowolony. Jedynym mankamentem który po 2 miesiącach  wystąpił, było poluzowane złączę mini usb co doprowadziło do sytuacji w której  ładowanie baterii graniczyło z cudem. Znalazłem firmę która wymienia takie mini złączę usb od reki czas od 30 do 60 minut koszta cirka 100 zł. na Warszawskiej woli w budynku Fiata a raczej w lakierni, firma o wdzięcznej nazwie PhoneBOX Sklep i Serwis GSM Warszawa. ul  Prymasa Tysiąclecia 76

 

Przed wyjściem z domu próbowałem telefon naładować, ale z marnym rezultatem. Udało mi sie go raz włączyć i sprawdzić czy wszytko działa, odpalił i zgłosił błąd ze jest 1% baterii po czym telefon oczywiście zgasł. Nic to trzeba mowie śmigać do tego punktu bo zostanę bez aparatu.

 

Pojechałem i mowie:

 

Ja – Dzień dobry  dzwoniłem wcześniej.. problem tkwi w tym złączu mini usb, trzeba to wymienić bym mógł telefon lądować bo przerywa.

 

pan gsm -Nie ma problemu pan zostawi telefon i idzie na spacer, zadzwonię do pana jak skończę, myślę  ze 3o minut i zrobimy.

 

Poszedłem sobie pospacerować i po 40 minutach (zadzwonili) ide do punktu. Niezbyt miły pan zakomunikował:

 

pan gsm –  usb wymieniłem a raczej go przylutowałem by było dobre tylko sie wlutowało z płyty, ale jest problem bo wyświetlacz nie działa wie pan.

 

Sytuacja zrobiła sie dynamiczna a ja lekko zdębiałem i mu mowie:

 

Ja – jak to nie działa? chciałem wymienić tylko złącze usb, z tym telefon absolutnie nic sie nie działo był sprawny w 100% tylko to złącze było do wymiany i ze przed wyjściem z domu to sprawdzałem czy wszystko jest tip tip i telefon działał.

 

pan gsm- a skąd ja mam to wiedzieć czy działał… ja mam świadka (…argument ze ja pierd…) swojego pracownika i on widział ze wyświetlacz nie działa… i sam pan widzi ze teraz nie działa…. ze sie włącza bo naładowałem baterie, jest dźwięk ale obraz jest czarny…

 

Ja- no to po kiego grzyba bym szedł do pana z zepsutym wyświetlaczem jak mi wszytko działało i mówił panu ze proszę wymienić tylko usb? Przecież to bez sensu by bylo.

 

pan gsm – może sie w drodze panu zespół, jak pan tu przyszedł to przecież telefon sie nie włączał (nie bylo przecież jak naładować tej piep.. baterii) wie pan tu możliwości jest wiele… w ogóle to słaby ten telefon…

 

ja- dałem prawie 500 zl jestem zadowolony.

 

pan gsm- 500 zl? to samsungi sa po 600 700 a nie takie chińszczyzny…

 

Zamilkłem na chwile patrze mu w oczy i zacząłem sie zastanawiać czy my wyjechać z dyni czy od razu z kujawiaka ;) a tak całkiem poważnie to wiedziałem co sie stało, tylko mu tego nie mogłem udowodnić. Facet najnormalniej w świecie rozpierdolił (przepraszam ale innego słowa w tym kontekscie nie użyje) płytę główną, uszkadzając wyświetlacz i wmawia mi teraz ze tak już było. W tej chwili można usłyszeć gwizd gotującego się czajnika….w mojej głowie… nic to myślę masz być bracie ponad to,  damy rady.. chill out bo zrobisz facetowi kuku tym bardziej ze on w Twojej wadze nie startuje :))

 

– Dobra proszę to skręcić jak było by nie było śladu ze tu cokolwiek było robione, oddam to do serwisu i tyle.

 

Czekam..cisza dłubie na zapleczu… w oddali słyszę jak pracownik się odzywa – i co szukamy powodu dlaczego ten wyświetlacz jest niesprawny? pan gsm- nie

 

Teflon przetarł ściereczka i mi oddaje.

 

Jeszcze na koniec jak dziecko mowie:

 

– dziękuje mimo wszystko.

 

Bo jednak zakładam ze ludzie intencje mają dobre.

 

No ale punktu phonebox warszawa nie polecam. Moim zdaniem jak się coś zepsuło to należy ponieść konsekwencje i doprowadzić temat do końca a nie palić głupa. Mało to profesjonalne, właściwie to wcale, w końcu miałem drobna usterkę złącza a dostałem rozwalony telefon nadający się na serwis.

 

PhoneBOX Sklep i Serwis GSM Warszawa

phonebox opinie