GTA 5 PC Premiera – jak szybko ściągnąć pliki bez lunchera social club – preload

GTA 5 PC Premiera – jak szybko ściągnąć pliki bez lunchera social club – preload

Wiadomo ze nie tylko praca człowiek żyje… o premierze GTA 5 na PCety w sieci aż wre. Seria GTA na całym świecie cieszy sie bardzo duza popularnością, a wersja tej gry na PC to najbardziej oczekiwany tytuł ostatnich lat i miliony ludzi zaczęło ściągać te grę przed wtorkowa premierą. W zwiazku z tym serwery R. sa przeciążone i nie sposób w normalny sposób pobrać przeszło 65 GB  plików przed premierą. Ciągłe zatrzymywanie sie, pobieranie z absurdalnie niskimi transferami 45kb, rozłączanie, pobieranie od nowa (6,45 GB Loop)  itd powoduje frustracje, do tego dochodzi bardzo źle zaprojektowany luncher, który zabiera 20 -30 % mocy procesora.

Poszukując alternatywnego rozwiązania natrafiłem na ten artykuł:

http://www.reddit.com/r/GTAV/comments/328e2u/gta_v_rockstar_preload_is_broken/

 

Kto zna dobrze angielski to sobie bez problemu poradzi.

 

gta 5 pc download

 

Dla tych co nie baŁdzo, daje szybki opis:

 

ściągasz pliki z MEGA: https://mega.co.nz/#F!N91DxBLJ!mO4qwYEfgcq4hPXUqlEdsA u mnie na Mega szlo 10 mb/s

hasło do archiwum to: www.intercambiosvirtuales.org

 

Potem ściągasz (albo wcześniej) luncher z social, wyłączasz ściąganie, rozpakowujesz wszystko do katalogu który jest katalogiem gry , włączasz ściąganie i po sprawdzaniu dociągnie ci brakujące pliki, w moim przypadku to 3,5 giga. i tyle. Czekasz na premiere we wtorek i masz z głowy horror ze ściąganiem ze serwera R. Z tego co wiem na platformie steam ten problem nie wsytepuje.

 

Pewnie niedługo skrobnę coś na temat samych wrażeń z gry, jestem bowiem fanem całej serii gta:)

Pozdro:)

 

aktualizacja:

 

dla tych co maja problem z dociągnięciem 350 mb patcha GTA_V_Patch_1_0_323_1.exe który pozwala odpalić pełną grę link http://180upload.com/a31c9o9aj1wp