Czy z projektowania stron www da się żyć?

Czy z projektowania stron www da się żyć?


Oczywiście, że tak
Tyle, że nie każdy potrafi doprowadzić projektowanie stron www do takiego poziomu, żeby reputacja sprawiła, że liczba zleceń pozwoli na komfort finansowy.
Jak tego dokonać?Odpowiedź jak zawsze jest prosta. Należy wykonywać projektowanie stron www za taką cenę, żeby jakość strony była jej warta.Czyli cena powinna być adekwatna do prezentowanej jakości. Krótko mówiąc, należy się cenić i jednocześnie oferować usługi na wysokim poziomie.

Nie najlepszym pomysłem jest oferowanie swoich usługi za niskie stawki, bo jeśli za naszą pracę oczekujemy godziwego wynagrodzenia, to klient musi otrzymać wszystko, co oferuje mu tworzenie stron www.

Na samym początku nie można oczywiście przesadzać z cenami, bo nie ma się jeszcze odpowiedniej renomy na rynku oraz nie dysponuje sie odpowiednim doświadczeniem. Trzeba uzbroić sie cierpliwość i pokorę.
Należy być elastycznym, gdyż nie każdy klient posiada zakładany przez ciebie budżet.
Czasem po prostu warto iść na kompromis, gdy projekt jest dla Ciebie atrakcyjny w formie.

Gdy kierunek naszego brandu będzie utożsamiany z marketingiem internetowym (social media), a jakość oraz zróżnicowanie naszych usług będzie systematycznie rosła, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby za rzetelne oraz profesjonalnie tworzenie stron www oczekiwać dobrego wynagrodzenia.

Z biegiem czasu nie będzie trzeba walczyć o klientów. Same polecenia przez poprzednich klientów zagwarantują nam taki ruch, że nie będziemy mogli się odpędzić od pracy.

Tak wygląda prawdziwie profesjonalne projektowanie stron www, dzięki któremu możesz sobie pozwolić na robienie w życiu tego, co kochasz:)

Czego Tobie z całego serca życzę.

Bogdan Markowicz